Sayın Müşterimiz;  Ataworks web sitesini veya ürünlerini kullanmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlere bağlı olmayı kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.ataworks.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır.  Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

Ataworks web sitesi ve ataworks ürünlerinin yayınlandığı web sitelerinde yayımlanan içerikler, logolar, ticari markalar, raporlar, grafikler ve diğer materyaller Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca korunmaktadır. Kullanıcı web sitesi dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, veritabanlarını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, web sitesi kaynak kodlarının, html kodu ve diğer kodlar ve tasarımları kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Ataworks ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Ataworks web sitesinde yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2018 Ataworks. Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz.Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2. Kullanım Sözleşmesinin Değiştirilmesi

www.ataworks.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır.

3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar

www.ataworks.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek, ürün tanıtımı ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde ataworks.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, ataworks.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca ataworks.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. Kullanıcı Formları Hakkında

www.ataworks.com web sitesinde; kullanıcıların diğer insanlarla etkileşim kurabileceği yorum, yazı, destek talebi vs. gibi formlar bulunmaktadır. Bu alanların kullanılması esnasında kullanıcıların küfür, cinsellik, pornografik, tehdit, hakaret, tahrik, rahatsız edici söz veya grafikler, reklam ve ticari amaçlı içerikler, türk ceza kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.

www.ataworks.com web sitesine üye olan kullanıcıların üyelik şifresinin kullanımı tamamen kullanıcıya aittir. Kullanıcı bu maddeden doğabilecek herhangi bir maddi/manevi zarardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

www.ataworks.com web sitesinde; kullanıcıların oluşturduğu içeriklerden ataworks.com web sitesi sorumlu değildir. Her kullanıcı kendi paylaşımlarından ve siteye eklediği dosyadan(resim, video, animasyon vs.) sorumludur.

Yukarıda ki madde veya maddelerin ihlal edilmesi durumunda, kullanıcının üyeliğine "süresi bitmemiş ürün ve hizmete sahip olsa dahi" geçici veya kalıcı olarak son verilmektedir.