Ürün Paketleri

Ataworks ürünleri 3 temel paket barındırmaktadır. Bu paketleri ürünü sepete eklemeden önce seçebilirsiniz. Bazı ürünlerimizin tüm paketlerde satışı yapılırken bazılarının yalnızca belirli paketlerde satışı yapılmaktadır. Lütfen paketinizi seçmeden önce bu sayfayı dikkatlice okuyun. 

Paketlerde yer alan destek talebi nedir ?

Oluşturduğunuz destek taleplerinin standart destek hizmetini kullanan müşterilerimizden daha önce yanıtlanmasını sağlar. Paket içerisinde belirtilen süre zarfınca bu hizmetten hiç bir ek ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Paket içerisinde belirtilen sürenizin sona ermesi durumunda standart destek hizmetini kullanmaya devam edersiniz. 

Domain ve Hosting

Tüm paketlerde domain ve hosting bulunmaktadır. Domain ve Hostingin tescil süresi paket içerisinde belirtilmektedir. Ek bir talebinizin bulunmadığı durumlarda 1 adet domain(alan adı) ve 1 adet hosting belirtilen süre zarfında adınıza tescillenir. İkinci bir domain yada hosting isteğinizin bulunması durumunda Destek bölümünden bize iletin.

 

Standart Paket

Standart paket içerisinde: 1 Yıllık Lisans ve 3 Aylık Destek paketi yer almaktadır. Paket içinde belirtilen domain ve hosting 1 yıllık süre ile tescillenir. 

 

Ekonomik Paket

Ekonomik paket içerisinde: 1 Yıllık Lisans, 6 Aylık Destek ve SSL Sertifikası yer almaktadır. Paket içinde belirtilen domain ve hosting 1 yıllık süre ile tescillenir. Paket içinde yer alan SSL Sertifikası 1 yıllık olarak aktif edilmektedir. 

 

Gold Paket

Gold paket içerisinde: 2 Yıllık Lisans, 1 Yıllık Destek ve SSL Sertifikası yer almaktadır. Paket içinde belirtilen domain ve hosting 2 yıllık süre ile tescillenir. Paket içinde yer alan SSL Sertifikası 2 yıllık olarak aktif edilmektedir.