Uygulama Kurulumu

Cms  “Content Management System” 'in kısaltılmış halidir. Türkçe'deki tam karşılığı ise İçerik Yönetimi Sistemidir. CMS bir program veya yazılıma verilen isim değildir. Portal gibi sistemlerin yani içerik yönetimi sistemlerine sahip olan sistemlerin tamamına verilen genel bir isimdir. WordPress, Joomla, Opencart gibi yazılımlar CMS uygulamalarına birer örnektir.

Cms sistemleri hazır sistem olarak da tabir edilmektedir. Çoğu zaman webmasterlar tarafından aciliyet gerektiren durumlarda kullanılmakta ve geliştirilmektedir.

Bazı müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için yaptırmış olduğu özel yazılımların tamamlanma süresini bekleyecek kadar vakti olmamakta ve hızlı bir çözüme kavuşma ihtiyacı olabilmektedir. Bu ve buna benzer durumlarla karşı karşıya olan müşterilerimiz için WordPress, Joomla, Opencart, Magento, Grav, Prestashop uygulamalarının kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Burada kurulum ile kastedilen, CMS yazılımın kurulması, eklenti ve temaların yüklenmesi, tasarımın ihtiyaca uygun düzenlenmesi ve hazır bir şekilde kullanıcıya teslim edilmesi işlemidir. Dilerseniz belirli şartlar ve ücretler karşılığında editörlerimiz tarafından içerik hazırlanabilir ve sitenizin içeriği de oluşturulabilmektedir.

Uygulama kurulumu hakkında daha detaylı bilgi almak, öneride bulunmak ve diğer tüm iletileriniz için bilgi@ataworks.com adresine mail atabilir, fiyat teklifleriniz için ise "Fiyat Teklif Formu" sayfasını kullanarak fiyat teklifinizi bize iletebilirsiniz.