Web Tasarım

Web Tasarım bir web sitesinde yer alacak olan metin, görsel, video ve diğer tüm metaryallerin belirli düzen içerisinde, web sitesinin amacına uygun bir şekilde görsel olarak tasarlanmasıdır.

Günümüzde hemen hemen her şirket kurum veya kuruluşun, ürün ve hizmetlerini tanıttığı bir web sitesi bulunuyor. Peki ya sizin internet siteniz var mı ?

Eğer sizde profesyonel bir web sitesine sahip olmak, her gün milyonlarca kullanıcının yer aldığı internet dünyasına katılmak, işinizi internete taşımak, ürün veya hizmetlerinizi milyonlara tanıtmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 

İşyerinizin dekoru, düzeni, kullandığınız malzemelerin kalitesi, tabelası, konumu ne kadar önemliyse web sitenizin tasarımıda en az o kadar önemlidir. Eğer işyeriniz düzgün dizayn edilmemiş ise kullanıcılara güven ve kalite imajı vermiyorsa, göze hoş gelmiyorsa müşteri çekmek için çok daha fazla çalışmanız gerekir ve başarıyı yakalamanız da oldukça zordur. Aynı kural web siteniz içinde geçerlidir.

Biz ataworks olarak web sitenizin internet dünyasında ki şubesini sizin yerinize tasarlıyoruz. Modern web tasarım trendlerini, teknolojilerini kullanarak web sitenizi elimizden gelenin en iyisini yaparak ve kendi işimiz gibi benimseyerek tasarlıyoruz. Kalite standartları olarak tasarladığımız her web sitesi aşağıdaki özelliklerin tümünü ve çok daha fazlasını kapsamaktadır.

Özgün Tasarım

Başka internet sitesilerini kopya etmeden, diğer tasarımcıların uzun süre emek vererek üretmiş olduğu tasarımı çalıp çırpmadan tamamen özgün ve ihtiyacınıza en uygun tasarımı sizlere sunuyoruz.

Mobil Uyumlu

Mobil kullanımın son yıllarda zirveye ulaşması, masaüstü kullanıcılarını bile geride bırakması mobil tasarımın önemini bizlere göstermiştir. Mobil kullanıcı sayısı bu kadar fazla iken mobil uyumsuz bir tasarım düşünemiyoruz.

Tüm Tarayıcılarla Uyumlu

Birçok internet sitesinin farklı internet tarayıcılarında farklı görüntülenmekte ve bazı tarayıcılarda bir çok özellik desteklenmemektedir. Ataworks iş ahlakında böyle bir problem yaşamanız söz konusu değildir. Biz tüm tarayıcılarla uyumlu web tasarım hizmeti sunuyoruz.  Burada bahsettiğimiz internet tarayıcıları Internet Explorer'ın eski sürümlerini ne yazık ki kapsamamaktadır.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcıların web sitenizde rahatça gezinti yapabilmesi için kullanım kolaylığı sunan, gözü yormayan sade ve anlaşılır tasarımlar sunuyoruz. 

Tasarım Trendleri

Web tasarım trendlerini yakından takip ediyor ve kullanıcıların sevdiği ve kabul gördüğü trendlere tasarımlarımızda yer veriyoruz.

Dilerseniz ürünler sayfamızdan ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilir fiyat teklifiniz için ise Fiyat Teklif Formu sayfamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizinle çalışmayı çok istiyoruz !