Web Yazılım

Web yazılım web sunucuları üzerinde çalışan, birçok dizin ve sayfaya sahip, dinamik web sayfaları oluşturan yazılımları belirtmek amacıyla kullanılan bir tanımlamadır.  Web yazılım arama, özelleştirme, kişisellestirme, içerik yönetimi gibi özelliklerin tümüne ve çok daha fazlasına sahiptir.

Web yazılımı, web siteniz üzerinde yer alan metin, görsel, buton gibi içerikleri teknik bilginiz olmadan yönetim paneli üzerinden değiştirebilmenizi sağlayan yazılımlar olarak da tanımlayabiliriz. Web yazılım kullanıcılar tarafından çok kolay yönetilebilir olmalı ve ihtiyacı tam anlamıyla karşılamalıdır.

Web yazılım sektörü benzer sektörler içerisinde en çok gelişen, çok dinamik bir sektördür. Her gün yeni bir web teknolojisi piyasaya sürülmekte ve kullanılmaktadır.

Biz ataworks olarak güncel web teknolojilerini yakından takip ederek yazılımlarımıza uyguluyor ve web tasarımınızı yazılıma dönüştürüyoruz. Kalite standartları olarak geliştirdiğimiz her web yazılım ürünü aşağıdaki özelliklerin tümünü ve daha fazlasını kapsamaktadır. 

Modern Web Teknolojileri

İhtiyacınıza göre web yazılımınızı PHP programlama diliyle yada NodeJs programlama diliyle geliştiriyoruz. Bu diller yalnızca ana dil olarak kullanılmakta ve birçok web teknolojisi bu dillere eşlik etmektedir. 

Yönetilebilir

Geliştirdiğimiz tüm web yazılımları kolay kullanıma sahip ve yine ihtiyacınıza uygun yönetim paneline sahiptir.  Yönetim paneli sayesinde web sitenizde yer alan içeriklerinizi kolayca değiştirebilir, silebilir, yeni içerik ekleyebilir ve daha bir çok şeyi yapabilirsiniz.

Güncel Altyapı

Web yazılımlarımızda kullandığımız uygulama çatımız geliştiricilerimiz tarafından, sizden gelen öneri ve istekler doğrultusunda sürekli geliştirilmekte ve güncellenmektedir. Altyapıda yapılan yeni bir değişikliği teknik bilgi sahibi olmadan yönetim panelinizden kolayca alabilir ve altyapınızı rahatlıkla güncelleyebilirsin.

Bakım & Yedekleme

Yazılımınızın bakım, onarım ve yedeklemesini belirli periyotlarda, düzenli olarak sizin yerinize severek yapıyoruz. 

Teknik Destek

Web yazılım her ne kadar teknik bilgi sahibi olmayan müşterilerimiz için hazırlanmış olsada, teknik bilgisi olan müşterilerimiz kodlar üzerinde bazı değişiklikler yaparak yazılımın işleyişini bozmaktadır. Böyle bir durumda yaşayacağınız hata, entegrasyon ve diğer problemlerde sizlere ücretsiz teknik destek hizmeti sunuyoruz.